Welkom

 

Wij zijn een basketbalclub uit Kapelle-op-den-Bos, een onderdeel van de vzw Sportkring. Onze prestaties zijn belangrijk, maar het plezier mag daar nooit onder lijden.
Via deze paar pagina's kunnen jullie het reilen en zeilen van onze club volgen.

BESTUUR
meer wEten...

 

TEAMS
MEER WETEN...

DOCUMENTEN
MEER WETEN...

Nieuws

26.08
Spelregelwijzigingen voor seizoen 2018-2019

Naar jaarlijkse gewoonte voert FIBA enkele spelregelwijzigingen door bij de start van het nieuwe basketbalseizoen. Voor de competities in Vlaanderen en België gaan die wijzigingen dus van start vanaf 1 september 2018. De voornaamste wijzigingen kunnen jullie via deze link lezen op de site van de VBL

19.06

mutaties-in 

A-ploeg:
  • Ceylan van Heyste / 29.08.1993 / vrije speler – ex-Bavi Vilvoorde / guard-forward
  • Filip Lammens / 16.09.1997 / BC Grimbergen / forward
  • Kevin Collins / 29.06.1989 / BC Grimbergen / forward
  • Joeri Moreels / 24.03.1989 / vrije speler – ex-Grimbergen/ forward
  • Karl Fontes De Mello / 1991 / vrije speler – ex-Castors Braine / forward – center
  • Alexander De Greef / 17.08.1990 / Londerzeese Dunkers / center
B-ploeg:
  • Gregory Van Campenhout / 15.01.1987 / BC Grimbergen / forward

Mutaties-out

Etienne Jacques naar Groot Dilbeek

18.06
Voorbereiding 2018-2019

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
Zo 05/05 10 - 14:30 Stagedag P1 -
  16:00 SKE B - BC Putte A 67 - 58
Za 11/08 18:00 SKE B - Telstar B 70 - 49
20:00 SKE A - Telstar A 85 - 58
Zo 19/08 15:00 Schoten A - SKE A 91 - 52
  17:00 Schoten B - SKE B 85 - 70
Di 21/08 20:30 BC Grimbergen A - SKE A 76 - 70
Za 25/08 18:45 SKE A - Schoten A 63 - 77
  20:45 SKE B - Schoten B 51 - 108
Za 01/09 18:45 SKE B - Erpe Mere B 69 - 91
  20:45 SKE A - Erpe Mere A 75 - 87 

13.06

Medisch getuigschrift 2018-2019

Het getuigschrift kan HIER gedownload worden

30.05

Zeer voorlopige reeksindeling 2018-2019

P1 (14 ploegen)

DYNAMO BERTEM HSE A, BC OPWIJK HSE B, LSV BASKET LANDEN HSE A, BLACK DEVILS VORST HSE A, FENICS LEUVEN HSE A, BC MACHELEN-DIEGEM HSE A, BC ASSE TERNAT HSE B, 2B/I SAFE TIENEN HSE A, MERCHTEM EAGLES HSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE C, BAVI VILVOORDE HSE B, SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE A, LUBBEEK B-BALL STARS HSE A.

P2-B (14 ploegen)

BASKET GROOT ZEMST HSE A, NOTRE DAME LEUVEN HSE A, CLEM SCHERPENHEUVEL HSE B, BC ASSE TERNAT HSE C, 2B/I SAFE TIENEN HSE B, BAVI VILVOORDE HSE C, BC GRIMBERGEN HSE A, TOYOTA WOUTERS DIEST HSE B, BASKET CLUB GROOT DILBEEK HSE A, SK ETERNIT KAPELLE/BOS HSE B, BLACK DEVILS VORST HSE B, THOR TERVUREN HSE A, STELLA ARTOIS LEUVEN BEARS HSE D, STROMBEEK BEAVERS WEMMEL HSE A.

 

Seizoen 2017-2018 : Algemeen Kampioen in 3de provinciale

Seizoen 2017-2018 : Kampioen in 2de provinciale.

 

 

 

Free counters!